zajímavé odkazy

Tyto stránky pomáhala vyrábět Ing. Milena Ščerbová,  www.lehkostbyti.cz. Děkuji jí za velmi dobrou spolupráci, trpělivý a osobitý přístup a krásné hodiny strávené v příjemném prostředí její pracovny. Umí nejen vyrábět internetové stránky na míru, ale pomáhat lidem metodou "one brain". 

 Můj milý kamarád Ing. Arch. Jaroslav Jirkal, www.kamennispojenci.com , který mne podporuje ve víře, že existují lidé s hlubokou krásnou duší a otevřeným srdcem,  pomáhá udržovat tradice léčebných rituálů, léčí, pracuje s kameny a píše krásné příběhy.

Mgr. Ivana Megová a Mgr. Katka Kramolišová - www.zenskekruhy.cz - učitelky ženství, kontaktu s naší ženskou duší a energií, tradic dávných bohyň, vedou kurzy ženské tantry,  pořádají ženské i smíšené kruhy, rituály a semináře.

Moje milá kamarádka, ryzí a odvážná žena Mgr. Petra Nová - www.facebook.com/taokarate - bývalá reprezentantka a mistryně světa a Evropy v karate, pořádá i pro obyčejné lidi, jako jsem já, lekce tao karate - kondiční cvičení s prvky bojového umění, rozvíjení fyzického i duševního potenciálu.

Úžasná bylinkářka, a mně milá a blízká bytost, Ing. Alena Sankotová, alena_sankotova@kb.cz, vyrábí léčivé bylinné sirupy, likéry a tinktury, z rostlin a bylinek nasbíraných v Jizerských horách. Její produkty  léčí i potěší na těle i na duši a výborně chutnají (Bylinky-seznam.xls (57 kB).

Marcel Dufek - muž, který svým pohledem na svět otevírá lidská srdce, a na kterém si vážím především otevřenosti, pravdivosti, smyslu pro humor a toho, že umí brát život tak, jak přichází. Marcel je od narození fyzicky odkázán na pomoc druhých,  přesto je to on, kdo obohacuje druhé. Pokud byste měli chuť věnovat mu část svého času nebo peněžní dar, nebo ho prostě chtěli jen poznat, popovídat a obohatit se o nový pohled na život či novou zkušenost, klikněte na www.jsempryblazenjen.cz nebo na Marcel sdruzeni.docx (16,2 kB).

 

Všem patří mé poděkování.